Staňte sa MOVE agentom

MOVE agenti sú hviezdami MOVE Weeku. Vďaka nim sa MOVE Week vôbec deje.VĚTKO ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

 • Čo je MOVE Week?

  MOVE Week je každoročné celoeurópske podujatie a integrálna súčasť kampane NowWeMOVE. Cieľom MOVE Weeku je propagovať výhody spojené s aktívnym životným štýlom, pravidelným športovaním a pohybovou aktivitou naprieč Európou. Široké spektrum propagátorov pohybovej aktivity (tzv. MOVE agenti) počas neho koordinujú podujatia, exustujúce aj novovzniknuté.

 • Kto je MOVE agent?

  MOVE agenti sú hviezdami MOVE Weeku. Vďaka nim sa MOVE Week vôbec deje. MOVE agenti sú dobrovoľníci, ale ISCA a národní koordinátori im môžu poradiť pri hľadaní finančných prostriedkov na podporu ich podujatí. Prácou MOVE agenta je výber typu a lokality podujatia, jeho registrácia na portali moveweek.eu, vytvorenie tímu, ktorý mu s realizáciou pomôže, propagácia a dohľad nad jeho priebehom.

 • Kto môže byť MOVE agentom?

  MOVE agentom môže byť organizácia športu pre všetkých, klub, škola, univerzita, dobrovoľnícka skupina, firma, obec alebo jednotlivec, ktorý zorganizuje športové alebo pohybovoaktívne podujatie počas MOVE Weeku.

 • Ako to funguje?

  MOVE Week je otvorená platforma pre hocikoho so záujmom o zdravý životný štýl alebo so snahou o aktivizovanie ľudí. Počas MOVE Weeku prebehnú súčasne stovky podujatí naprieč celou Európou. Môžu to byť dni otvorených dverí v miestnych kluboch, chodecké podujatia, zábavné behy, výlety na bicykloch, športové podujatia na uliciach, školské podujatia, firemné aktivity, aktivity ťažko dostupných komunít - predstavivosti sa medze nekladú! Aj veľkosť podujatia môže byť rôzna - od malých podujatí organizovaných miestnymi malými skupinami až po celomestské podujatia. MOVE Week je o zábave a POHYBE. Ak dokáže podujatie aktivizovať ľudí tak sa môže stať súčasťou MOVE Weeku.

 • Čo by so mal urobiť?

  1. Prihláste sa ako MOVE agent na at MoveWeek.eu.
  2. Registrácia MOVE Week podujatia.
  3. Organizujte a propagujte vaše podujatie.


  Nástroje, plagáty, letáky, bannery a ďalšie propagačné materiály sú MOVE agentom k dispozícii pri plánovaní, získavaní podpory, propagácii a realizácii podujatí.

Pridajte sa k tímu

 • 6 117 Move agenti
 • 14 105 MOVE podujatia
 • 3 444 930 Účastníci

Zmena si vyžaduje čas ale spoločne vieme vytvárať možnosti zapojiť sa do športu a pohybovej aktivity pre všetkých.

Staňte sa MOVE agentom - Propagovať pohybovú aktivitu

Propagovať pohybovú aktivitu